Galéria slávnych - Logická olympiáda

Logická olympiáda
celoslovenská olympiáda žiakov so všeobecným intelektovým nadaním
Logická olympiáda
Prejsť na obsah

Galéria slávnych

Víťazi Logickej olympiády (1.-5. ročník celoslovenskej súťaže)
5. ročník Logickej olympiády (rok 2017)
kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)
1. miesto
Richard Dudek
Základná škola, Ul. Budovateľov 9
Martin
2. miesto
Tomáš Kuník
Základná škola, Kubranská 80
Trenčín
3. miesto
Michal Schubert
Základná škola, Benkova 34
Nitra
kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)
1. miesto
Lukáš Rumpel
Základná škola, Ul. Budovateľov 9
Martin
2. miesto
Filip Baltovič
Gymnázium, Alejová 1
Košice
3. miesto
Martin Dam
Základná škola Ing. O. Kožucha 11
Spišská Nová Ves
4. ročník Logickej olympiády (rok 2016)
kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)
1. miesto
Lucia Triščíková
Súkromná základná škola, Námestie slobody 100
Sabinov
2. miesto
Ester Prostredná
Základná škola, Šmeralova 25
Prešov
3. miesto
Richard Dudek
Základná škola A. Dubčeka, Ul. Budovateľov 9
Martin
kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)
1. miesto
Emma Prokopová
Základná škola Lúčna, Námestie J. Pavla II. 827
Vranov nad Topľou
2. miesto
Slávka Triščíková
Súkromná základná škola, Námestie slobody 100
Sabinov
3. miesto
Zdenka Semančíková
Súkromná základná škola, Námestie slobody 100
Sabinov
3. ročník Logickej olympiády (rok 2015)
kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)
1. miesto
Matúš Malych
Súkromná základná škola CENADA, Majerníkova 60
Bratislava
2. miesto
Samuel Vargovčík
Cirkevná základná škola, sv. Jána Krstiteľa, 9. mája 7
Sabinov
3. miesto
Martin Cígler
Základná škola, Ďumbierska 17
Banská Bystrica
kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)
1. miesto
Mária Roháľová
Základná škola, Ul. 17. novembra 31
Sabinov
2. miesto
Michal Staník
Základná škola, Kubranská 80
Trenčín
3. miesto
Slávka Fratričková
Škola pre mimoriadne nadané deti, Skalická 1
Bratislava
2. ročník Logickej olympiády (rok 2014)
kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)
1. miesto
Nikolas Hamarik
Základná škola, P. Jilemnického 1035/2
Zvolen
2. miesto
Bibiana Pavlíková
Základná škola, Hrnčiarska 13
Humenné
3. miesto
Lucia Ličáková
Súkromná základná škola, Bajkaská 2
Bratislava
kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)
1. miesto
Mária Mičeková
Základná škola, Slovenských partizáov 53
Považská Bystrica
2. miesto
Bruno Sagan
Základná škola s materskou školou, Vančurova 38
Trnava
3. miesto
Roxana Rajtáková
Základná škola, Krosnianska 4
Košice
1. ročník Logickej olympiády (rok 2013)
kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)
1. miesto
Peter Kochelka
Zákaldná škola, Ďumbierska 17
Banská Bystrica
2. miesto
Viktor Balan
Škola pre mimoriadne nadané deti, Teplická 7
Bratislava
3. miesto
Matúš Masrna
Základná škola, Krosnianska 4
Košice
kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)
1. miesto
Tomáš Kukučka
Základná škola, Ul. M.R.Štefánika 34
Levice
2. miesto
Martin Masrna
Základná škola, Krosnianska 4
Košice
3. miesto
Tomáš Barbuščák
Základná škola, Ing. O. Kožucha 11
Spišská Nová Ves
LOGICKÁ OLYMPIÁDA
Celoslovenská súťaž určená žiakom so všeobecným intelektovým nadaním. Stránka súťaže je súkromným portálom.
Copyright © 2018
ORGANIZÁTOR
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie,
Ul. SNP 15, Sabinov
Rozumieme nadaným
HLAVNÝ PARTNER
SÚŤAŽE NADANÝCH DETÍ
LOGICKÁ OLYMPIÁDA
NADÁCIA ESET
Návrat na obsah