Večer Talentov - logickaolympiada

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Večer Talentov

Podujatie je určené žiakom, finalistom celoslovenského kola súťaže Logická olympiáda žiakov so všeobecným intelektovým nadaním. Stretnutie finalistov organizujeme (najmä) pre súťažiacich (víťazov školských kôl) a ich pedagógov, príp. rodičov, ktorí cestujú na finálové kolo z rôznych kútov Slovenska. Zúčastniť sa podujatia môžu aj finalisti z okolia Prešov. Súťažiaci (finalista) sa môže zúčastniť len s vyslaným dozorom.

Prihlásiť sa na Večer Talentov môžete - kontakt: Mgr. Ľuboš Lukáč, Tel. č.: 0918 640 971, Email: nadanedieta@gmail.com
Počet miest je obmedzený - max. 50 ubytovaných. Registrácia emailom na nadanedieta@gmail.com

Informácie - pre prihlásených na Večer Talentov 2017 (prosíme Vás o dodržiavanie uvedených informácií)

Nástup: 11. apríl 2017 o 15.00 hod. (prosíme o dochvíľnosť), parkovisko pri Hypermarkete Tesco Prešov - zastávka pri benzínovej pumpe.
Ukončenie pobytu: 12. apríl 2017 o 7.30 hod. - smer finále Logickej olympiády, Pedagogická fakulta Prešovskej univerzity v Prešove.
Poplatok: 20€/osoba - Zelený breh, Sigord pri Prešove (ubytovanie, strava: večera, raňajky)

Počet miest je obmedzený - v tomto roku ponúkame 50 miest (ubytovanie a strava - hradí sa po príchode, vysielajúca organizácia). Autobus zdarma.

Večer Talentov - podujatie určené pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním sme poprvýkrát zrealizovali v roku 2013. Od roku 2013 je sústredenie pravidelne realizujúcim sa podujatím a patrí medzi aktivity celoslovenskej Logickej olympiády.

Podujatie organizujeme najmä pre finalistov Logickej olympiády, ktorí pochádzajú z miest vzdialenejších od mesta Prešov, aby nemuseli cestovať v deň finále LO do Prešova. Budeme veľmi radi ak sa prihlásia aj účastníci finále LO, ktorí to do Prešova majú blízko.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky