LO 2016 - logickaolympiada

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

4. ročník celoslovenskej súťaže Logická olympiáda (2016) - olympiáda intelektovo nadaných žiakovPrihlasovanie do Logickej olympiády 2016


(5. november - 15. december 2015)


Celoslovenská súťaž (Logická olympiáda) je určená žiakom so všeobecným intelektovým nadaním základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Logická olympiáda ja zdarma pre všetkých žiakov a realizuje sa v 2 súťažných kategóriách: kategória A (žiaci 1.-4. roč. ZŠ) a kategória B (žiaci 5.-9. roč. ZŠ). Do súťaže môžete prihlásiť školu s triedami pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním (intelektovo nadaní žiaci), ale aj jednotlivcov - žiakov so všeobecným intelektovo nadaním integrovaných (začlenených) v klasických triedach. Víťazi školských kôl (2 v každej súťažnej kategórii) postupujú do celoslovenského finále Logickej olympiády, ktoré každoročne prebieha v Prešove.

Zdarma poskytujeme testy školského kola, realizáciu celoslovenského finále LO (testovanie, ceny pre víťazov, občerstvenie pre finalistov, odborný seminár). Náklady spojené s finále LO (cestovné, príp. ubytovanie a strava "Večer talentov") hradí za každého účastníka vysielajúca organizácia.

Prihlášku na Logickú olympiádu prosíme

  • vyplniť zodpovedným pedagógom za realizáciu školského kola,

  • uviesť všetky informácie nachádzajúce sa registračnom formulári,

  • potvrdenie o zaregistrovaní vám pošleme emailom do 24 hodín.


Registrácia škôl prebieha od 5. novembra 2015 do 15. decembra 2015 (po tomto dátume už nie je možné registrovať školu, žiakov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Mgr. Ľuboš Lukáč
, nadanedieta@gmail.com, Tel.č.: 0918 640 971

Vyhlasovateľ súťaže Logická olympiáda si vyhradzuje právo používať fotografie z celoslovenského finále Logickej olympiády intelektovo nadaných žiakov prostredníctvom informačného internetového portálu logickaolympiada.sk a webových stránkach organizátora LO (iqkids.sk, nadanedieta.sk, mladyfotograf.sk, knd.sk). Fotografie sú autorským dielom spol. Ray photography. Prihlásením sa do súťaže Logická olympiáda vysielajúca organizácia vyjadruje súhlas s použitím fotografií na tieto účely. Vysielajúca organizácia (na požiadanie) fotografie celoslovenského finále LO obdrží zdarma.

HARMONOGRAM LOGICKEJ OLYMPIÁDY 2016

MESIAC / ROK

ORGANIZÁCIA

november 2015

Spustenie registrácie škôl / účastníkov LO 2016

január 2016

Potvrdenie zaregistrovaných škôl / žiakov - elektronickou formou

február 2016

Realizácia školských kôl Logickej olympiády 2016

marec 2016

Vyhodnotenie školských kôl LO 2016, nahlásenie víťazov oboch súťažných disciplín

apríl 2016

Celoslovenské finále LO (bližšie informácie o dátume, programe atď. - začiatok r. 2016)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky