Galéria slávnych - logickaolympiada

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Galéria slávnych - víťazi Logickej olympiády

5. ročník Logickej olympiády (rok 2017)

kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)

1. miesto

Richard Dudek

Základná škola, Ul. Budovateľov 9

Martin

2. miesto

Tomáš Kuník

Základná škola, Kubranská 80

Trenčín

3. miesto

Michal Schubert

Základná škola, Benkova 34

Nitra

kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)

1. miesto

Lukáš Rumpel

Základná škola, Ul. Budovateľov 9

Martin

2. miesto

Filip Baltovič

Gymnázium, Alejová 1

Košice

3. miesto

Martin Dam

Základná škola, Ing. O. Kožucha 11

Spišská Nová Ves

4. ročník Logickej olympiády (rok 2016)

kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)

1. miesto

Lucia Triščíková

Súkromná základná škola, Námestie slobody 100

Sabinov

2. miesto

Ester Prostredná

Základná škola, Šmeralova 25

Prešov

3. miesto

Richard Dudek

Základná škola A. Dubčeka, Ul. Budovateľov 9

Martin

kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)

1. miesto

Emma Prokopová

Základná škola Lúčna, Námestie J. Pavla II. 827

Vranov nad Topľou

2. miesto

Slávka Triščíková

Súkromná základná škola, Námestie slobody 100

Sabinov

3. miesto

Zdenka Semančíková

Súkromná základná škola, Námestie slobody 100

Sabinov

3. ročník Logickej olympiády (rok 2015)

kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)

1. miesto

Matúš Malych

Súkromná základná škola CENADA, Majerníková 60

Bratislava

2. miesto

Samuel Vargovčík

Cirkevná základná škola sv. Jána Krstiteľa, 9. mája 7

Sabinov

3. miesto

Martin Cígler

Základná škola, Ďumbierska 17

Banská Bystrica

kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)

1. miesto

Mária Roháľová

Základná škola, 17. novembra 31

Sabinov

2. miesto

Michal Staník

Základná škola, Kubranská 80

Trenčín

3. miesto

Slávka Fratričková

Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1

Bratislava

2. ročník Logickej olympiády (rok 2014)

kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)

1. miesto

Nikolas Hamarik

Základná škola, P. Jilemnického 1035/2

Zvolen

2. miesto

Bibiana Pavlíková

Základná škola, Hrnčiarska 13

Humenné

3. miesto

Lucia Ličáková

Súkromná základná škola, Bajkalská 2

Bratislava

kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)

1. miesto

Mária Mičeková

Základná škola, Slovenských partizánov 53

Považská Bystrica

2. miesto

Bruno Sagan

Základná škola s materskou školou, Vančurova 38

Trnava

3. miesto

Roxana Rajtáková

Základná škola, Krosnianska 4

Košice

1. ročník Logickej olympiády (rok 2013)

kategória A (žiaci 1.-4. ročníka ZŠ)

1. miesto

Peter Kochelka (4. roč.)

Základná škola, Ďumbierska 17

Banská Bystrica

2. miesto

Viktor Balan (4. roč.)

Škola pre mimoriadne nadané deti a Gymnázium, Teplická 7

Bratislava

3. miesto

Matúš Masrna (4. roč.)

Základná škola, Krosnianska 4

Košice

kategória B (žiaci 5.-9. ročníka ZŠ)

1. miesto

Tomáš Kukučka (9. roč.)

Základná škola, Ul. M.R. Štefánika 34

Levice

2. miesto

Martin Masrna (8. roč.)

Základná škola, Krosnianska 4

Košice

3. miesto

Tomáš Barbuščák (9. roč.)

Základná škola, Ing. Kožucha 11

Spišská Nová Ves

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky